logo
Sitemiz, ücretsiz ve tarafsız olarak hizmet vermek amacıyla yıllar önce yayın hayatına atılmıştır. Siz değerli üyelerimizin beğenisini kazanan sitemiz, üye sayısını artırdıkça daha yeni teknolojilere, daha fazla emeğe ve daha fazla maddi kaynağa ihtiyaç duymaya başlamıştır.

Uzun süre gönüllü yöneticilik sistemi ile yürütülen hizmetler zamanla daha fazla gönüllüye ihtiyaç duyar hale gelmiştir. Bu nedenle, kısa bir süre önce tüm üyelerin siteye katkı yapmasını teşvik etmek amacıyla sanal para uygulamasına geçilmiştir. Soru eklemek ve düzenlemek, dosya, link, anket, etkinlik, haber eklemek suretiyle site içeriğine katkıda bulunan üyelerin normal üyelere göre siteden daha fazla faydalanması sağlanmıştır. Katkıda bulunan herkese teşekkür ederiz.

Yıllardır hiçbir üyeden ücret talep edilmediği gibi gücümüz yettikçe kimseden talep etmeyi de düşünmüyoruz. Ancak, yapacağınız maddi katkılar gücümüze güç katacak, motivasyonumuzu artıracaktır. Katkılarınızı bağış, reklam, sponsorluk şeklinde yapabilirsiniz. Reklam ve sponsorluk teklifleriniz için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Desteğiniz ve katkılarınız için teşekkür ederiz.