TUSMER
TusMer
TUSMER, 2007 yılından itibaren Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı TUS’a hazırlanan kursiyerlere eğitim ve danışmanlık desteği vermek amacıyla kurulmuş uluslararası bir kuruluştur.

Verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemi oluşturan TUSMER en güncel teknolojileri, kursiyerlerini TUS’A hazırlamak için kullanmıştır. Tusmer sektöründe en güvenilir ve en güçlü eğitim kurumlarından birisidir.

Türkiye’de ilk kez, yüz yüze ve uzaktan eğitim yöntemlerini birleştirerek TUS, DUS ve YDUS programlarına yönelik kursiyer yetiştirmektedir. Tıp Fakültesi öğrencileri, Diş Hekimliği Fakültesi öğrencileri, mezun hekim ve diş hekimlerine, ayrıca Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavına hazırlanmakta olan diğer branşlara yönelik yüz yüze, online ve offline eğitimler vermektedir.

TUSMER, 2010 yılından itibaren TUS’a ek olarak 4 ana dalda (İç Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi) uzaktan yandal eğitimleri de vermektedir.

2019 yılı itibariyle de TUS ve YAN DAL eğitimlerimiz yanında hem USMLE hem de AVRUPA tıp sınavlarına yönelik eğitimlere başlıyoruz.
Ziyaret etmek için tıklayınız:
Etus E-tus Tusmer
İnceleyen: 926
Giden: 257
Ekleyen: ADMiN
Eklenme tarihi: 10 Nisan 2019
İhbar: 0
Üye girişi yaparsanız oy verebilirsiniz.
Yorumlar:
Yorum Gönderin